Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Inne > Rozkwitanie - unikatowa makrama do wnętrza

Rozkwitanie - unikatowa makrama do wnętrza

      
576 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Rozkwitanie - unikatowa makrama do wnętrza

Efektowna, zwracająca uwagę oryginalną formą makrama do wnętrza, inspirowana rozwijającym się kwiatem. Poszczególne kolory symbolizują kolejne fazy rozwoju zachodzące w naturze - od ciemnego pąka, przez fazę pełnego rozkwitu, po przekwitanie i zawiązanie nasion. Regularna, przemyślana, przestrzenna kompozycja odzwierciedla harmonię tego procesu. Egzemplarz unikatowy. Dekoracja, która doda niepowtarzalnego, nieco "dzikiego" charakteru Twojemu wnętrzu i podkreśli jego niebanalny, wymykający się schematom styl. Pasuje do wnętrza eklektycznego, pełnego zieleni, naznaczonego pasją podróżniczą i zamiłowaniem do naturalnych materiałów. Odnajdzie się także we wnętrzach w stylu boho i rustykalnym. Wyeksponowana na jasnym tle będzie przyciągać formą, ale doskonale "zagra" także na ciemnej ścianie. Świetnie czuje się w towarzystwie zdjęć czy grafik, ale równie dobrze prezentuje się solo. Materiały: drewno, sznurek bawełniany w kolorze bordo, zgaszonego różu i latte Wymiary: 40x105 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: