Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Ażurowy pierścionek z opalem etiopskim

Ażurowy pierścionek z opalem etiopskim

Autor

Malina Skulska

      

+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Ażurowy pierścionek z opalem etiopskim

Srebrny pierścionek zrobiony w całości ręcznie z oprawionym opalem etiopskim o urzekającej urodzie. Cała powierzchni kamienia mieni się w czerwieni, pomarańczu, różu, żółci, zieleni, ze śladowymi ilościami niebieskiego i fioletu - zdjęcia nie są w stanie oddać niezwykłego piękna kamienia. Bardzo charakterystyczne dla opali etiopskich jest to, że chłoną wodę (nazywane są jeszcze opalami wodnymi). Włożony do wody kamień zmienia kolor, a jego opalizacja się osłabia. Po osuszeniu wraca do swojego pierwotnego koloru i odzyskuje grę barw. Zupełne odparowanie wody, w zależności od porowatości oraz wilgotności powietrza, może trwać około kilku godzin. Na szerokiej obrączce (12 mm) został wycięty roślinny wzór. Wymiary kamienia 8x10mm, masa pierścionka to 6,02g. Rozmiar jubilerski został ustawiony na 14, ale można go regulować aż do rozmiaru 22-23. Pierścionek sygnowany imiennikiem autorki, zostanie wysłany w eleganckim firmowym pudełku.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: