Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Złoty pierścionek z topazem London

Złoty pierścionek z topazem London

Autor

Dawid Pandel

      
959 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Złoty pierścionek z topazem London

Wyjątkowy pierścionek, wykonany od podstaw ręcznie ze złota żółtego 585. Wyrób ozdobiony wspaniałym, naturalnym kamieniem szlachetnym, Topazem London Blue o pięknej, ciemnej niebieskiej barwie i wymiarach 6 X 4 mm. Kamień jest doskonałej czystości i jakości , prezentuje się wyśmienicie w towarzystwie złota. Szyna pierścionka młotkowana i polerowana na lustrzany połysk , oprawa z kamieniem umieszczona wertykalnie względem szyny (ale na życzenie możliwe umieszczenia kamienia w innej orientacji). Szyna polerowana na wysoki połysk, mierzy ok. 1.5 mm szerokości. Rozmiar pierścionka do wyboru , do wyboru także kolor złota (żółte, różowe, białe). Oprawka kamienia polerowana na wysoki połysk o wymiarach ok. 6,8 x 4,6 mm. Pierścionek znajdzie swoje miejsce w kolekcji każdego miłośnika naturalnych minerałów. Do wysyłki pierścionek zostanie zapakowany w sygnowane pudełko i torebkę, gotowy do wręczenia jako wyjątkowy prezent.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (19.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: