Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Labradorytowe serce - unikatowy naszyjnik

Labradorytowe serce - unikatowy naszyjnik

      
540 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Labradorytowe serce - unikatowy naszyjnik

Unikatowy naszyjnik, którego głównym elementem ozdobnym jest serce z labradorytu, z wyraźnym, mocnym zielono-złotym ogniem. Tył wisiora kryty, zdobiony. Kamień oprawiony w elegancką, ząbkowaną ramkę. Góra wykończona łukiem, do którego zamocowany jest łańcuszek. Srebro oksydowane (celowo przyciemniane, przecierane i polerowane Wielkość wisiora około: 3,0 x 3,2 cm. Wysokość wisiora łącznie z łukiem: 5,0 cm Długość łańcuszka: 65 cm w tym 9 cm regulacji Waga naszyjnika: 22,1 g. Metal: Srebro próby 925 i 999 Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany. Masz wątpliwości, mogę przysłać film, na którym widać naszyjnik w ruchu :).

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: