Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścień z perłą Mabe i diamentem

Pierścień z perłą Mabe i diamentem

Autor

Malina Skulska

      
1200 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Pierścień z perłą Mabe i diamentem

Pierścień ze srebra, w którym została oprawiona w 14K złocie biała perła Mabe (średnica 10mm, masa 3,1ct) oraz czarny diament o rozetowym szlifie i średnicy 3mm. Szerokość obrączki przy perle to 28mm, zwęża się stopniowo do 10mm. Mimo rozmiarów, pierścień jest bardzo dobrze wyprofilowany i bezproblemowy do noszenia. Powierzchnia srebra została wypolerowana na wysoki połysk po czym naniesiono galwanicznie powłokę z rutenu. Jest to rzadki szlachetny metal, który jest używany w jubilerstwie do otrzymania głębokiego grafitowego koloru. Niestety, zdjęcia nie oddają piękna pierścionka, który na żywo połyskuje przy każdym ruchu i robi niesamowite wrażenie. Masa pierścionka to 13,49g. Rozmiar jest regulowany - ustawiony na 20 (dla palca o rozmiarze 18,5-19). Regulacja jest w zakresie ok.16-24. Bardzo proszę o wiadomość po zakupie jaki rozmiar ustawić. Pierścionek sygnowany imiennikiem autorki, zostanie wysłany w eleganckim firmowym pudełku wraz z certyfikatem jubilerskim.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: