Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Wiszące ogrody - naszyjnik z motywem kwiatowym

Wiszące ogrody - naszyjnik z motywem kwiatowym

Autor

Alabama Studio

      
2976 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wiszące ogrody - naszyjnik z motywem kwiatowym

Niezwykle efektowny, bogaty naszyjnik o oryginalnej formie, z misternie plecionym motywem roślinnym. Ozdobiony kaskadami srebrnych łańcuszków, kroplą granatu w głębokim kolorze czerwonego wina, długim gronem turmalinów chromowych oraz wymiennymi, odpinanymi zawieszkami: jedną ze srebrnym chwostem i drugą, z okazałą kroplą fasetowanego kianitu. Zawieszki można nosić także oddzielnie, np. na klasycznym, srebrnym łańcuszku - to wersja, która będzie idealnie pasować do codziennych stylizacji. Egzemplarz unikatowy, bez możliwości powtórzenia wzoru. Naszyjnik zaprojektowany i wykonany przeze mnie od podstaw, ze srebra próby 925, z wykorzystaniem techniki wire wrapping. Srebro mocno oksydowane i polerowane. Posiada potrójną regulację długości - na 50, 60 i 70 cm obwodu (na ostatnim zdjęciu prezentuję naszyjnik w najkrótszej wersji). Długość zawieszki z chwostem: 10 cm Długość zawieszki z kianitem: 4,8 cm Biżuteria zostanie elegancko zapakowana w firmowe pudełeczko jubilerskie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: