Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Jaspis maligano i hematyt - naszyjnik #132

Jaspis maligano i hematyt - naszyjnik #132

      
206 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Jaspis maligano i hematyt - naszyjnik #132

Naszyjnik został wykonany techniką haftu koralikowego w kolorze grafitu z dodatkiem żółtego i pomarańczowego. Jego centrum to kropla jaspisu maligano 49/20 mm z pięknym rysunkiem na powierzchni, a nad nim znajduje się owal hematytu grafitowego 16/12 mm. Całość opleciona jest koralikami Toho i kosteczkami w kolorze hematytu a zawieszona została na sznurze przestrzennym wykonanym ściegiem CRAW z koralików Toho 11. Tył podszyty brązową skórką. Elementy metalowe ze stali chirurgicznej. WYMIARY : długość zawieszki z koralikową krawatką 11 cm; szerokość zawieszki w najszerszym miejscu 5,5 cm ; długość koralikowego sznura z zapięciem zapięciem 45,5 cm + 6 cm łańcuszka. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: