Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > KOLEKCJA ZAKWIT. PIERŚCIEŃ Z AKWAMARYNEM.

KOLEKCJA ZAKWIT. PIERŚCIEŃ Z AKWAMARYNEM.

Autor

Joanna Mikowska

      
671 PLN 894 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

KOLEKCJA ZAKWIT. PIERŚCIEŃ Z AKWAMARYNEM.

Kolekcja Zakwit - zachwyt nad czasem kwitnienia. Jest taki szczególny moment wczesną wiosną, gdy już widzimy początek nowych kolorów, już z nadzieją czekamy na więcej, ale wciąż Natura odwleka w czasie główny akcent swojego występu. I z tego radosnego niepokoju, z tego czasu tuż - tuż przed i z pamięci piękna kwitnienia powstała kolekcja Zakwit. .............................................. Oryginalny pierścień wykonany od podstaw ręcznie ze srebra próby 925 . Oprawione kamienie to: - duża fasetowana łezka akwamarynu ( 28 mm x 14 mm ) - granat rodolit - dwa zielone turmaliny oprawione w obrączce. Pierścionek jest polerowany, a wzór na obrączce ręcznie grawerowany. Obrączka ma 6 mm szerokości. Rozmiar: 13/14

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: