Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Mały Joe. Piasek pustyni.

Mały Joe. Piasek pustyni.

Autor

Joanna Mikowska

      
2640 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Mały Joe. Piasek pustyni.

Mały Joe - pierścionek wykonany ze złota próby 585 (14K ). Oprawiony kamień to szarobeżowy, surowy kamień księżycowy (16mm x 4,5mm x 3,5mm) oraz żółty brylant (1,35mm). Obrączka i oprawa kamienia jest polerowana, a brzeg tuż przy kamieniu delikatnie fakturowany. Szerokość obrączki: 2,7mm. Rozmiar: 11/12 Waga złota: 2,5g Pierścionek jest cechowany w Urzędzie Probierczym --------- Szum na sali, spojrzenia, a Tobie przeszkadza każdy szczegół. Napięta struna drga, sięgasz po wodę, bo wiesz, że czas się ostudzić. Mimochodem rejestrujesz błysk i już patrzysz tylko na swą dłoń. Nawet nie wiesz, że zaczynasz się uśmiechać. Jest. Znasz każdy szczegół, zagłębienie, malutką szczelinkę. Przesuwasz palec i znajomy błysk dociera do Ciebie. Zawsze działa. Niby tylko pierścionek, ale.. taki inny, taki Twój. Nieidealny, a równocześnie - jak mógłby być lepszy? Jak twoje życie: wybory, błędy, sukcesy, niespodzianki, łzy i blizny na sercu i ciele. Są, wszystko jest i razem to Ty. I Twój Mały Joe.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: