Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Zawijasy z muszlą,naszyjnik #246

Zawijasy z muszlą,naszyjnik #246

      
210 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Zawijasy z muszlą,naszyjnik #246

Naszyjnik został misternie wykonany techniką haftu koralikowego w 100 % wyszyty ręcznie i tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolory naszyjnika to : czarny, stare złoto, odcienie morskiej i butelkowej zieleni. Jego centrum to owalna muszla PAUA ABALONE 20/13 mm, o pięknych barwach na powierzchni. Całość wyszyta najmniejszymi koralikami Toho 15. Naszyjnik zawieszony został na rzemieniu płaskim, zamszowym w kolorze czarnym. Tył podszyty czarną skórką. Elementy metalowe ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Wymiary: długość z koralikową krawatką 11 cm ; szerokość wyszytego elementu 9,5 cm; długość rzemienia z zapięciem 42 cm + łańcuszek 6 cm. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: