Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Elegancki pierścionek z ammolitem,r. 17

Elegancki pierścionek z ammolitem,r. 17

      
282 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Elegancki pierścionek z ammolitem,r. 17

Unikatowy pierścionek, którego sercem jest malutki ammolit (fragment muszli pradawnych kopalnych amonitów, żyjących 400 mln lat temu). Kamień oprawiony w ząbkowaną, elegancką ramkę. W zależności od kąta padania światła kamień zmienia kolor od pomarańczowego patrząc z przodu, przez zielony po bokach, przez żółty i miejscami czerwony w słabym świetle. Totalna feria kolorów trudna do oddania na zdjęciach (polecam film ;)). Rant gładki, dwuwarstwowy. Całość osadzona na klasycznej obrączce o przekroju połowy koła, lekko młotkowanej. Srebro mocno oksydowane, przecierane i mocno polerowane. Wymiary obrączki: 4 x 2 mm. Wielkość korony około: 28x22mm Rozmiar jubilerski: 15 (brak możliwości zmiany rozmiaru) Metal: Srebro próby 925 i 999 Waga: 8,0 g. Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Pierścionek zostanie ozdobnie zapakowany.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: