Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Asymetryczne kolczyki z opalami i akwamarynami

Asymetryczne kolczyki z opalami i akwamarynami

Autor

Malina Skulska

      
940 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Asymetryczne kolczyki z opalami i akwamarynami

Bardzo efektowne i oryginalne kolczyki - sztyfty, które zostały wykonane ze srebra, opali meksykańskich i akwamarynów. Kamienie mają kształt nieregularnych bryłek i wymiary ok.2,3x1,7cm. Zostały oprawione w łapki tak, aby przepuszczały jak najwięcej światła, które wydobywa piękno kolorów: jedna bryłka jest przeźroczysta i bardzo delikatnie mleczna; druga jest delikatnie żółto-pomarańczowa. Akwamaryny ozdabiają górny element kolczyków, są wysokiej jakości, bez inkluzji, fasetowane i mają średnicę 3mm. Łączna masa kolczyków to 11,18g, całkowite wymiary kolczyków to ok. 4,5x1,7cm. Metalowe elementy są asymetryczne, ręcznie fakturowane i rzeźbione. Rzeczywiste kolory kamienie są najlepiej widoczne w świetle dziennym (ostatnie trzy zdjęcia). Oryginalna ponadczasowa i efektowna ozdoba, unikat występujący w jednym egzemlarzu. Kolczyki są sygnowane imiennikiem autorki, zostaną wysłane w eleganckim firmowym pudełku.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: