Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > PIERŚCIONEK Z KWARCEM RÓŻOWYM - PODUSZKA

PIERŚCIONEK Z KWARCEM RÓŻOWYM - PODUSZKA

Autor

Dawid Pandel

      
2028 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

PIERŚCIONEK Z KWARCEM RÓŻOWYM - PODUSZKA

Pierścionek wykonany ręcznie ze złota z oprawionym naturalnym kwarcem różowym w kształcie poduszki. Kamień ma wielkość 7 mm. Wyjątkową cechą pierścionka jest podwójna oprawa kamienia wpuszczająca od spodu kamienia oświetlając go dodatkowo. Od góry jest to standardowa oprawa kasetowa od spodu zaś ażurowa oprawa krzyżowa sprawiająca że kamień od spodu jest odsłonięty i podświetlony. Szyna okrągła o średnicy 1.3 mm. Pierścionek na zdjęciu jest wykonany z żółtego złota 585 w rozmiarze 16 ale mogę dopasować rozmiar na dowolny, wystarczy wpisać wybrany rozmiar w uwagach do zamówienia lub wysłać w osobnej wiadomości. Mogę wykonać ten pierścionek także z innym minerałem.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (20.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: