Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > SZAFIR W PODWÓJNYCH PAZURACH - MADAGASKAR

SZAFIR W PODWÓJNYCH PAZURACH - MADAGASKAR

Autor

Dawid Pandel

      

+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

SZAFIR W PODWÓJNYCH PAZURACH - MADAGASKAR

Wykonany ręcznie w jednym egzemplarzu pierścionek ze złota 585. Kamień oprawiony to niepowtarzalny błękitny szafir inkluzjowany złotymi igiełkami rutylu. Kamień jest jedyny w swoim rodzaju i do tego niewygrzewany. Oprawa kamienia czyli podwójne pazury oraz półka pod kamień wykonana została z białego złota, szyna zaś z żółtego. Szyna okrągła o średnicy 1.25 mm. Pierścionek ma rozmiar 18 ale mogę dopasować rozmiar na inny, wybrany rozmiar wystarczy wpisać w uwagach do zamowinia, lub wysłać w osobnej wiadomości. Do kamienia dołączony certyfikat z laboratorium gemmologicznego. Dane kamienia: Minerał : Szafir (korund) Masa : 093 karata Twardość : 9 Kolor : Niebieski Wymiary : 5.07 x 6.74 x 3.01 mm Poprawnie : NIE

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: