Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Obrazy > Poinsecja - akwarela (oryginał)

Poinsecja - akwarela (oryginał)

Autor

Daria Górkiewicz

      
252 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Poinsecja - akwarela (oryginał)

Akwarela ręcznie namalowana (oryginał). Wykonana na papierze (Canson Heritage 300g 100% bawełny). Utrzymana w odcieniach pastelowych: rozbielonego fioletu, różu i zgaszonych, lekko seledynowych zieleni. Sprzedawana bez ramy. Do samodzielnej oprawy. Wymiary całkowite 30,8 x 21,3cm. Wokół akwareli jest zostawiony biały margines ok 5mm. Praca sygnowana, datowana oraz dodatkowo stempel z logo artysty na odwrocie. Zabezpieczona odpowiednim medium przed wpływem czynników zewnętrznych. Do każdej pracy załączona jest krótka metryczka autora. Wysyłka zawsze na płasko w bezpiecznym opakowaniu. Polecam i zapraszam.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Obrazy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: