Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Masywny sygnet uniseks z bordową skórą płaszczki

Masywny sygnet uniseks z bordową skórą płaszczki

Autor

Malina Skulska

      
620 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Masywny sygnet uniseks z bordową skórą płaszczki

Sygnetowy pierścień według autorskiego projektu. Został wykonany ze srebra pr.925 i bordowej skóry płaszczki o wymiarach 14x14mm. Skóra płaszczki przez wieki była używana i doceniana ze względu na swoje piękno i trwałość nie da się jej przeciąć ani spalić. Wierzono, że płaszczka przekazuje swoją siłę temu, kto ją nosi,zapewnia szczęście i powodzenie. Pierścień zwęża się ku tyłowi do 3mm dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny do noszenia. Powierzchnia srebra jest wypolerowana na połysk. Rozmiar jubilerski: 19, masa pierścionka to 12,34g. Praca sygnowana imiennikiem, zostanie wysłana w eleganckim firmowym pudełku wraz z certyfikatem jubilerskim. Sygnet można wykonać na zamówienie w rozmiarach od 17 do ok.24. Termin realizacji ok. 5 dni roboczych lub do uzgodnienia.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: