Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Włosy Wenus - Naszyjnik z kwarcem rutylowym

Włosy Wenus - Naszyjnik z kwarcem rutylowym

Autor

Dawid Pandel

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Włosy Wenus - Naszyjnik z kwarcem rutylowym

Naszyjnik wykonany ręcznie ze srebra 925 z oprawionym fantastycznym naturalnym kwarcem rutylowym. Kamień w szlifie rozetowym o owalnym kształcie. Wielkość oprawy z kamieniem 26 x 16 mm, łańcuszek "rolo". Długość naszyjnika to 50 cm ale jest możliwość zmiany długości, w tym celu proszę o wiadomość lub adnotację w uwagach do zamówienia. Naszyjnik został dodatkowo porodowany czyli pokryty dodatkowo warstwą rodu ( platynowiec ) co zabezpiecza przed utlenianiem i zmniejsza podatność na zarysowania a w dodatku jest całkowicie hipoalergiczne.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 31/05/2024. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: