Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Dodatki > Inne > Burgund w szarościach - ciepła,miła,puszysta

Burgund w szarościach - ciepła,miła,puszysta

      
150 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Burgund w szarościach - ciepła,miła,puszysta

Bardzo ciepła, niezwykle miła, puchata, doskonale układająca się bezszwowa czapka wykonana ręcznie na drutach podwójną nitką z indywidualnie dobranych, świetnych włóczek o składzie: 53% wełna, 47% akryl, ekskluzywny 70% kid moher, 30% jedwab. Czapka jest lekka, sprężysta, a przy tym bardzo ciepła. Zdjęcia nie oddają miękkości, delikatności i puchatości włóczek. Bardzo ciekawy efekt kolorystyczny: delikatny moherowy włosek jedwabno-moherowy tworzy antracytowe otulenie bordowej włóczki. Piękne przejścia między kolorami. Polecam dla obwodów głowy 55-58 cm, wys. 28 cm. Pranie wyłącznie ręczne.

Twórca tej pracy wkrótce będzie na urlopie. Prosimy o jak najszybsze opłacenie zamówienia. Jeżeli wpłata za ten przedmiot nie zostanie zaksięgowana do 15/04/2024, to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że w takim wypadku wyśle ją 24/04/2024. Jeżeli akceptujesz takie warunki, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: