Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Srebrny naszyjnik wire wrapping z agatem palmowym

Srebrny naszyjnik wire wrapping z agatem palmowym

      
780 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrny naszyjnik wire wrapping z agatem palmowym

Serce tego naszyjnika stanowi agat palmowy o ciekawej nakrapianej kremowo-czarnej barwie (każdy kamień jest inny). Kamień oprawiony w gładką ramię, wykończony na szczycie łukiem, ozdobionym zawijaskami wykonanymi w pracochłonnej technice wire wrapping. Całość zawieszona na długim łańcuszku. Wisior przyciemniany, tył częściowo wycięty. Wysokość wisiorka od szczytu: 6,8 cm Szerokość wisiora w najszerszym miejscu: 2,4 cm Długość łańcuszka: 73 cm (od końca karabińczyka do końca kółeczka) Waga naszyjnika: 22,3 g. Metal: Srebro próby 925 i 999 (przedmiot cechowany w Urzędzie Probierczym) Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany. Przedmiot sygnowany imiennikiem zarejestrowanym w Urzędzie Probierczym w Warszawie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: