Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Regulowany pierścionek z jaspisem cytrynowym

Regulowany pierścionek z jaspisem cytrynowym

      
264 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Regulowany pierścionek z jaspisem cytrynowym

Unikatowy kamień o uroczym, pasiastym wybarwieniu i kontrastowej kolorystyce - cytrynowy jaspis oprawiony został w gładką ramkę. Rant ręcznie zdobiony, po oksydowaniu mocno uwydatniony. Całość osadzona na gładkiej obrączce (4x1 mm). Wielkość korony około 39x22 mm. Srebro oksydowane, przecierane i polerowane. Rozmiar jubilerski: 19 (mogę powiększyć o 4 rozmiary lub o 4 zmniejszyć) Waga: 10,4 g. Metal: Srebro próby 925 i 999 (przedmiot cechowany w Urzędzie Probierczym) Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Pierścionek zostanie ozdobnie zapakowany. Przedmiot sygnowany imiennikiem zarejestrowanym w Urzędzie Probierczym w Warszawie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: