Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Twórcy

Twórcy

Zapraszamy do zapoznania się z Twórcami, którzy tworzą dla ArsNeo.

Sortuj wg:     nazwy


Marcela Krukowiecka

Marcela Krukowiecka
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Marcela Krukowiecka

Prezentację swojej osoby rozpocznę słowami, że biżuteria to nie tylko forma mojej pracy, lecz przede wszystkim samospełnienie oraz dawanie radości innym. To niczym niepohamowana kreatywność, bez której człowiek staje się uboższy, jednym słowem biżuteria to moja PASJA.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMargot Atelier

♥♥♥ MARGOT ATELIER  ♥♥♥ Marzysz o czymś szczególnym, pięknym, niepowtarzalnym unikacie, zrobionym tylko dla ciebie? Tutaj znajdziesz niepowtarzalne rękodzieło, unikatowe torebki oraz wiele oryginalnych pomysłów na prezent.  Wszystkie moje produkty wykonuję własnoręcznie, z pasją, starannoscia i dbałością o najmniejszy szczegół, przemyślane kolorystycznie i funktionalnie.  Zapewniam unikatowe projekty, krótkie serie oraz wysoką jakość wykonania! Serdecznie zapraszam i polecam!

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMarisella

Moja biżuteria jest pełna błysku, kolorów, przenikających się odcieni i mieniących kryształów. Naturalne minerały odnajdują się w niej z oryginalnymi perłami i kryształami Swarovskiego. Jest różnorodna - tak jak różnorodne potrafimy być my - kobiety.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMarkoweSrebro

W tworzeniu biżuterii zakochałam się tak ja w mężczyźnie, który mi ją pokazał. A dokładnie pokazał jak ją się tworzy. Od tego czasu tworzymy ją razem wykorzystując naturalne kamienie i srebro. Naszą biżuterię wykonujemy ręcznie przy zastosowaniu tradycyjnych technik jubilerskich. W naszej pracowni powstają pojedyncze egzemplarze i krótkie serie biżuterii.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMarta Kępska

Z wykształcenia jestem inżynierem architektury wnętrz, jednak nie pracuję w zawodzie, ponieważ na swojej życiowej drodze spotkałam najpierw CERAMIKĘ, a potem SREBRO i już nie potrafiłam rozstać się z żadnym z nich. Połączyłam obie pasje, dołożyłam trochę półszlachetnych kamieni i tak powstaje moja autorska biżuteria. Ceramika i Srebro to całe moje życie. KOCHAM MOJĄ PRACĘ!!! Zapraszam serdecznie.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMarta Rudnicka

W 2009 roku obroniłam dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Projektowania Biżuterii prof. A. Szadkowskiego i w Pracowni Malarstwa prof. J. Chrabąszcza na ASP w Łodzi. Należę do Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Biorę udział w wystawach i konkursach branżowych. W swoich pracach wykorzystuję różne materiały m.in srebro, tradycyjną emalię jubilerską, kamienie półszlachetne czy materiały współczesne. Pracuję głównie tradycyjnymi metodami złotniczymi, prace wykonywane i wykańczane są ręcznie

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMarta SobczakPiętoń

Marta SobczakPiętoń
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Marta SobczakPiętoń

Marta Sobczak-Piętoń- absolwentka Instytutu Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Widoki, chwile, wrażenia, przeżycia, to wszystko, co każdy z nas chciałby gdzieś w głębi zachować...

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMartitaland

Witam :) Jestem rękodzielniczką z krwi i kości, a Martitaland powstała z pasji i chęci życia według marzeń :) To przede wszystkim mój styl bycia. Te wszystkie dostępne produkty w sklepie wykonuję sama i personalizuję je całkowicie dla Ciebie, abyś mógł poczuć się wyjątkowo. Wszystkie produkty wykonywane są z największą starannością i dbałością o każdy szczegół, a materiały użyte do produkcji najwyższej jakości.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymarysJa

Moja pasja to papier i to co z jego pomocą można stworzyć :) Uwielbiam go ciachać, kleić, zginać, przeszywać - słowem przekształcać, aby otrzymać jedyny i niepowtarzalny efekt :) moje prace to zabawa papierem i kolorem :) tworzę z radością i dla radości :) oprócz produktów, które można znaleźć w mojej ofercie, chętnie realizuję również indywidualne zamówienia - napisz a stworzę coś specjalnie dla Ciebie!

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMeduska

Biżuteria artystyczna z nutką magii,tworzona tradycyjnymi technikami jubilerskimi wg własnych pomysłów. Autor - Kinga Włodarczyk - socjolog, artysta plastyk, członek Związku Artystów Polska Sztuka Użytkowa Zapraszam.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMemero Biżuteria Autorska

Memero Biżuteria Autorska
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Memero Biżuteria Autorska

Kiedyś wyłącznie z półfabrykatów,dziś zmieniam trasę na rzecz biżuterii wykonywanej ręcznie wg tradycyjnych technik jubilerskich.We własnej pracowni tworzę wyroby,w większości to pojedyncze egzemplarze.Materiały: srebro,minerały naturalne,miedź,skóra,elementy ze złota i pozłacane.Biżuteria surowa,szorstka,jakby niedokończona.Czasem skromna,minimalistyczna.Moja biżuteria jest sygnowana imiennikiem jubilerskim oraz cechowana zgodnie z aktualnym prawem w naszym kraju.Polecam:)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymeru ceramika

meru to studio ceramiczne położone w malowniczym Beskidzie Niskim. To tam tworzę dla Państwa unikatowe, ręcznie robione przedmioty z gliny. Inspiracje czerpię z bliskich i dalekich podróży, mitologii oraz otaczającej natury. Większość prac wypalana jest za pomocą techniki raku, która gwarantuje niepowtarzalne rezultaty, np. charakterystyczne spękania na powierzchni szkliwa, w które wnika dym. Przyjmuję indywidualne zamówienia.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymi3choo

Pracujemy w trzyosobowym (oraz trzypokoleniowym) rodzinnym zespole. Moja córka Amelia odpowiada za projekty kolorystyczne naszych mozaik, ich malowanie oraz wyroby ceramiczne. Ja zajmuję się wykonywaniem lamp drewnianych, oraz przygotowywaniem drewna do mozaik. Mój tata (zwany dziadkiem :)) po 20 latach przerwy powrócił do rzeźbienia i kilka razy do roku coś wystruga. Zapraszam do galerii. Mieszko Lewowski

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMiechunka

Z wykształcenia i zawodu jestem architektem a moje niespokojne ręce z zamiłowania plączą wyjątkową biżuterię.Tworzę biżuterię ze srebra i minerałów techniką wire wrapping. Każda sztuka jest niepowtarzalna, powstaje od podstaw ręcznie z wykorzystaniem najlepszych materiałów i dbałością o każdy szczegół.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMimbres pracownia ceramiki

Mimbres pracownia ceramiki
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Mimbres pracownia ceramiki

Od ponad 24 lat zajmuję się ceramiką, która jest moją zarówno pasją, jak i zawodem. Zapraszam do mojego świata pełnego żywiołów: ziemi, wody, powietrza i ognia.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMistralceramika

Ceramika to nasze hobby i wielka pasja. Tworzymy zarówno przedmioty użytkowe jak i takie , które tworzą ciepły i niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie są patery, misy, owoce, oraz wiele innych ciekawych przedmiotów użytkowych. Ceramika to magia – zawsze zaskakuje kolorem, formą i to właśnie powoduje ciągły pęd do eksperymentowania i tworzenia. Tworzymy również na indywidualne zamówienia. Codziennie powstają nowe pomysły , które szybko realizujemy. Zapraszamy do naszej pracowni.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMLY Studio

Pracownia ceramiczna MLY Studio zajmuje się projektowaniem i realizacją ceramicznych form użytkowych i dekoracyjnych. Chętnie realizujemy zamówienia indywidualne

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcymoai nui

Tworzenie to potrzeba rangi wyższej, traktowana w mej świadomości na równi z biciem serca. Największe w Nas zmiany zachodzą w pierwszych 9 miesiącach istnienia. Jednak zmienność którą czujemy to ta płynąca z otoczenia, która wywiera w Nas piętno postrzegania wartości i ciągłego poszukiwania swego odbicia.. Te z kolei, zdaje się przeobrażać, ewoluować ukazując mą wędrówkę pomiędzy pracami i ich przeznaczeniu.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMonika Laskowska

Projektowanie i wykonywanie biżuterii to moja druga miłość i największa pasja. Szanowni Klienci, od tej pory wszystkie przesyłki z biżuterią są nadawane spoza granic Unii Europejskiej.W związku z tym czas dostarczenia przesyłki wyniesie 1-2 tygodnie.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMoriony

Scrapbooking to moje hobby od pięciu lat. W każdy zrobiony przeze mnie przedmiot wkładam dużo pasji, starając się by był jedyny w swoim rodzaju, estetyczny. Robię albumy, kartki, notesy, itd.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyZnaleziono 284, wyświetlono od 181 do 200, strona 10 z 15
     ...78910111213...