Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Twórcy

Twórcy

Zapraszamy do zapoznania się z Twórcami, którzy tworzą dla ArsNeo.

Sortuj wg:     nazwy


Moriony

Scrapbooking to moje hobby od pięciu lat. W każdy zrobiony przeze mnie przedmiot wkładam dużo pasji, starając się by był jedyny w swoim rodzaju, estetyczny. Robię albumy, kartki, notesy, itd.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMORU

MORU to firma powstała w 2018r. z miłości do sztuki i procesu tworzenia. Jej duszą jest kobieta o technicznym wykształceniu, mieszczuch zakochany w leśnych krajobrazach, miłośniczka kawy i tatuażu. MORU prezentuje biżuterię nowoczesną, surową, o designie inspirowanym geometrią, architekturą i przyrodą. Dedykuje ozdoby kobietom odważnym, alternatywnym, szamankom ogniska domowego oraz wojowniczkom dnia codziennego.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyMosca

Biżuteria Mosca jest barwna, po to, byś mogła dodać sobie kolorów zawsze, gdy tego potrzebujesz. Jest wygodna - projektuję kolczyki tak, aby były lekkie, by Twoje uszy lubiły je nosić. Jest wykonana z półproduktów świetnej jakości (bigle i sztyfty ze srebra 925, kryształki Swarovski, szkło japońskie i czeskie...), aby służyła Ci jak najdłużej. Wykorzystując pracochłonną technikę haftu, tworzę biżuterię, która pozwoli Ci się na kolorowo wyróżniać. Zapraszam, Ania.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcy

Mula

Zajmujemy się produkcją oryginalnych, ozdobnych przedmiotów z ceramik.Tworzymy głównie w japońskiej technice raku. Wypalanej w żywym ogniu, gdzie każdy element ma znaczenie - temperatura, ogień, woda, powietrze i wiele innych czynników ma wpływ na efekt końcowy.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyNatart Klimas

Jestem miłośniczką natury, całe swoje dotychczasowe życie spędziłam w malowniczych Beskidach. Stąd właśnie pochodzi moje zamiłowanie do natury i wszystkiego, co z nią związane. Postanowiłam to, co kocham najbardziej uwieczniać w mojej biżuterii. Każdorazowo tworząc, staram się z całych sił przelać tę miłość w moje produkt. Chcę moimi produktami przynosić taką radość, jaką przynosi mi ich tworzenie.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyNori

W moim sklepie znajdziesz biżuterię inspirowaną naturą i magią. Z naturalnych kamieni oprawionych w srebro powstają wykonane ręcznie unikaty. Zapraszam Cię do mojego świata :)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyntceramika

Ceramika zrodzona w ogniu..właściwie ceramika pięciu przemian..ziemia, ogień, powietrze, metal i woda..to wszystko znajdziecie w mojej ceramice, ceramice RAKU.Jest żywa, niepowtarzalna i czasem surowa bo wiele przeszła zanim żywioły ją ukształtowały.A w długie zimowe wieczory kiedy aura nie sprzyja RAKU tworzę przedmioty w bardziej tradycyjny sposób. Zapraszam do galerii...

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyonyksela

Witam serdecznie w mojej galerii, gdzie prezentuję biżuterię wykonaną ze srebra i kamieni naturalnych.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyorangecountry

mój romans z biżuterią trwa od 2004r. moim celem jest uzyskanie jedności formy, treści i przekazu - ze szczególną dedykacją dla kobiety niebanalnej. zawsze wybieram kamienie o charakterze idealnie pasującym do modelu, którego designem się zajmuję-zawsze są to kamienie półszlachetne, szlachetne -naturalne, stworzone przez największego artystę świata- samą NATURĘ. zapraszam do mojego małego atelier, mojego małego świata wielkiej pasji.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyOzdoby Ziemi

Dla wszystkich tych, którzy kochają wyjątkową biżuterię tworzę kolczyki, bransoletki, naszyjniki, kolie, broszki i pierścionki. Moja biżuteria jest połączeniem sutaszu z minerałami i kamieniami ziemi. Bardzo często w swoich pracach wykorzystuję agaty, ametysty, turkusy, jadeity, howlity, onyksy i jaspisy. Biżuteria tworzona w technice sutasz jest idealna na wyjątkowe okazje, a także na co dzień. Serdecznie zapraszam.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyPallet of Art

Witam. Nazywam się Katarzyna Jadczak, jestem absolwentką edukacji artystycznej. Pochodzę ze Szczecina. Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam malować i rysować. Ze wszystkich technik malarskich najbardziej odpowiada mi akryl. Większość moich obrazów przedstawia realizm, a od niedawna "bawię się" mieszać go z abstrakcją. Wykorzystuje na obrazach farby metaliczne, które stają się wykończeniem całości i dodają obrazu charakteru. Pozdrawiam Katarzyna Jadczak.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyPasión

Biżuteria PASIÓN to mój wyraz miłości do natury i kamieni, które sprowadzam z całego świata. Kamienie stworzone przez naturę niosą bowiem ogromną dawkę energii, niezbędnej do harmonijnego życia w zgodzie z sobą, innymi i naturą. Moją inspiracją do tworzenia biżuterii jest natura, zaraz po tym ludzkie emocje i uczucia. Pasję do biżuterii łączę z pasją do psychologii, tworząc kolekcje dla różnych typów osobowości. Mam nadzieję, że PASIÓN dostarczy Wam energii do pięknego życia. Magdalena

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcypaulinalebida

Witam. Nazywam się Paulina Lebida jestem absolwentką edukacji artystycznej. Pochodzę z Gorlic, gdzie tworzę - malując. Jak tylko pamiętam, malarstwo było podstawą spędzania wolnego czasu, było odskocznią od rzeczywistości dla relaksu i spokoju. Głównym motywem jakim się inspiruję jest motyw krajobrazu a także surrealizm. Przy każdym obrazie staram się szukać czegoś nowego, koloru, kreski, dynamiki. wystawiam faktury.Pozdrawiam Serdecznie .

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyPaulina Matosek

Swoją twórczość dedykuję Kobietom pragnącym czuć się i wyglądać wyjątkowo. Ma podkreślać ich osobowość i dawać pewność, że są niepowtarzalne jak biżuteria, którą wybrały. Każda z moich prac jest unikatowa. Dążąc do perfekcji wykonania tworzę krótkie, autorskie kolekcje, wśród których umieszczam prace powstające w jedynym egzemplarzu. Mój styl? Kolor, faktura, dynamika. Każdy z obiektów nosi ślady ręcznej pracy i osobistego zaangażowania. Dlatego sygnuję je własnym nazwiskiem.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyPinalu

Autorskie torebki i kapelusze damskie, ozdoby do włosów w limitowanych kolekcjach.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcypoliana

Kamienie naturalne w oksydowanym srebrze. Pozdrawiam i zapraszam - Ola :)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyPoppy fields

Uwielbiam tworzyć rzeczy piękne: takie, które cieszą oko. W sferze moich zainteresowań jest malarstwo, ceramika, grafika oraz ostatnie moje odkrycie - biżuteria. Fascynują mnie śmieszne postacie, trochę karykaturalne, zadufane w sobie i zarozumiałe. Stąd w moich grafikach i ceramice znajdziecie Państwo elementy karykatury. Serdecznie zapraszam. Sylwia Drążkowska

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyPracownia autorska Metier

Pracownia autorska Metier
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Pracownia autorska Metier

Absolwent jubilerstwa i obróbki kamieni Szkoły Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu.Swoją pracę wykonuję z pasją,wykorzystując przy tym tradycyjne i nowatorskie techniki jubilerskie.Staram się podtrzymywać i pielęgnować tradycyjną sztukę złotniczą. Wszystkie moje wyroby są od podstaw wykonane ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Fachowość, profesjonalizm, kreatywność,to aspekty, którymi kieruję się każdego dnia. Marcin Łabus

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcypracownia garderoba

pracownia garderoba
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

pracownia garderoba

Projektuję i wykonuję biżuterię ze srebra i naturalnych minerałów. Lubię prostą i surową formę, często nieidealną.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyZnaleziono 283, wyświetlono od 201 do 220, strona 11 z 15
     ...89101112131415