Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Twórcy

Twórcy

Zapraszamy do zapoznania się z Twórcami, którzy tworzą dla ArsNeo.

Sortuj wg:     nazwy


Anna Kamińska Points of View

Anna Kamińska Points of(...)
kolekcje
przedmioty
opinie klientów

Anna Kamińska Points of View

Ruch, zmiana to motyw przewodni mojej twórczości. Co to znaczy? Biżuteria jaką tworzę z reguły posiada ruchome, dynamiczne elementy i niecodzienne rozwiązania, które zaskakują. Nazywam się Anna Kamińska, jestem projektantką, artystką, jubilerem. Biżuterię srebrną tworzę metodami złotniczymi i za pośrednictwem nowoczesnych metod 3D. Z przyjemnością przedstawiam w ArsNeo swoje małe dzieła sztuki, w które wkładam całe swoje serce i pomysłowość. Serdecznie zapraszam do zakupów!

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyAnna Lipowska Art

Ukończyłam Liceum Plastyczne o kierunku Jubilerstwo, następnie uzyskałam dyplom na wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Obie szkoły rozwinęły we mnie pasję tworzenia, dlatego nie tylko projektuję, wykonuję biżuterię, ale również rysuję i maluję.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyAnnaMaria

Najważniejsze są dla mnie: pasja, podejmowanie wyzwań i dążenie do realizacji wszelkich projektów. Każda praca powstająca w mojej pracowni jest nowym wyzwaniem, któremu poświęcam całą swoją uwagę. Prezentowane przeze mnie prace wykonywane są od podstaw, z dokładnością i dbałością o szczegóły. Wykonując prace najbardziej lubię łączyć różne materiały i techniki, dlatego też najbliższy memu sercu jest scrapbooking, który pozwala w pełni rozwinąć skrzydła wyobraźni.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyAnna Mroczek

Trochę powagi, sporo szaleństwa, tysiąc pomysłów na sekundę. "Nuda" jest określeniem, którego w moich pracach nie znajdziesz. Moją pasją jest metaloplastyka, połączenie techniki wire-wrapping z klasycznymi technikami jubilerskimi. Tworzę wyłącznie w srebrze; uwielbiam minerały oraz ciekawe szkło. Mocno oksyduję biżuterię. Kocham to, co robię i wszystko wykonuję z ogromną dbałością o każdy szczegół.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyAnnaZ

Przede wszystkim cenię sobie harmonię, delikatność i kobiecość - staram się, by wszystko co tworzę właśnie takie było. Zapraszam .

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyAnniegmatic

Anniegmatic wciąż na tropie Torby Doskonałej, torby praktycznej i wygodnej w używaniu, o prostej formie i jednocześnie oryginalnym wyglądzie, bogatym i uporządkowanym wnętrzu, wyróżniającej się wysoką jakością wykonania i wykończenia.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyanyadesign

Przejrzyste, błyszczące, matowe, bezbarwne, kolorowe, za każdym razem inne...szkło. Moja z nim przygoda rozpoczęła się kilka lat temu i nie przewidziałam wtedy, że pochłonie mnie bez reszty, stanie się sposobem na wyrażenie siebie, spełnianie marzeń, życie....

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyanya es

Rękodzielniczo udzielam się od zawsze. Różnorodne techniki zgłębiam z pasją. :)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyApril

Kiedyś dostałam prezent - oryginalne, niezwykłe kolczyki. Zafrapowało mnie, jak są zrobione - najpierw nie mogłam uwierzyć, w jaki sposób powstały a potem świat beadingu wciągnął mnie całkowicie:) Elegancko, kolorowo, klasycznie, z odrobiną fantazji... różnorodnie... a wszystko przede wszystkim z małych drobinek barwnego szkła. Zapraszam:)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyArctia

Inspiracją i motorem do działania jest natura. Obserwując zwierzęta i rośliny nie przestaję się zachwycać. Choć część tych zachwytów staram się przenieść na rękodzieło, które wykonuję.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyArtami

Nie spoczywam na laurach. Nieustannie tworzę i wciąż szukam nowych ciekawych form artystycznej ekspresji. W pracowni żyję, oddycham, tworzę, rozwijam swoje talenty. Długa droga którą przeszłam, ludzie których spotkałam , to wszystko doprowadziło mnie do tego co robię teraz, co kocham najbardziej. Żyję i tworzę z potrzeby serca i duszy dla Was

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyartkafle

Jestem absolwentką Warszawskiej ASP, malarką, artystką, tworzę sztukę, bawię się ceramiką, czekam na efekty mojej zabawy, moich prywatnych czarów, piec jest jak kapelusz magika, nigdy nie wiesz czym cię zaskoczy kiedy do niego zerkniesz po nocnym harcowaniu temperatury, gliny i szkliwa.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyArtseko

Wykonuję biżuterię autorską ze srebra, metali kolorowych i kamieni ozdobnych. ​Biżuteria wykonywana jest w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Lubię eksperymentować z kolorami, metalami i ciekawymi zestawieniami różnych kamieni.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyArtsus

Projektuję i wykonuję biżuterię ze srebra. Łączę technikę srebrnej glinki AC Silver i tradycyjną technikę pracy ze srebrną blachą oraz komponentami. Dobieram wyszukane minerały, często pojedyncze okazy. Uwielbiam, gdy kamienie mają w sobie własną opowieść. Chciałabym, aby przedmioty wykonane przeze mnie cieszyły, pozwalały przechowywać w sobie cząstki emocji, ożywiać w nas to, co najbardziej ulotne i wartościowe. Zapraszam serdecznie :) Kornelia Sus

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyArtymateria

Artymateria to tygiel, w którym mieszają się i kipią pomysły, podgrzewane nigdy niegasnącym płomieniem zamiłowania do tworzenia. Szczypta emalii, garść kamieni i muśnięcie rylcem to główne, choć nie jedyne składniki stopu bulgoczącego w tyglu :)

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyARTYmyczki

Projektowanie i wykonywanie biżuterii okazało się zajęciem, w którym mogę spełniać się zarówno artystycznie jak i warsztatowo, a do tego daje wiele radości. Uwielbiam dobierać piękne kamienie, wymyślać nowe wzory, a następnie zmagać się z ich realizacją. Tworzę biżuterię przeważnie w pojedynczych egzemplarzach, starając się by każda nowa praca była wyjątkowa, ciekawa i inna. Każda kobieta jest inna, dlatego też moja biżuteria jest bardzo różnorodna. Zapraszam serdecznie.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyARvena

Zaczęło sie tak dawno od jednej, małej rzeczy... Biżuteria tworzona dla kobiet z zamiłowaniem do piękna, które pragną podkreślić swoją wyjątkowość... Świat naturalnych, szlachetnych minerałów, ozdobnych kamieni, ciepłych bursztynów i eleganckich pereł w otoczce oksydowanego srebra. W tworzeniu biżuterii inspirują mnie minerały, są moja wielką pasją, obsesją odkrywania i poznawania, to magia kolorów, form i wzorów - czar i piękno zaklęte w kamieniu...

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyAstglass

Serdecznie witam. Moja Pracownia Szkła Dekoracyjnego to rezultat zainteresowania szkłem jako środkiem wyrazu plastycznego o praktycznie nieograniczonych możliwościach. Kieruje mną fascynacja możliwościami jakie otwiera ten materiał - zarówno w doborze formy, faktury jak i koloru...

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcy

Atelier Retro

Atelier Retro to miejsce , gdzie powstają prace w technice decoupage, scrapbooking, cardmaking, filcu. W pracowni tworzone są eleganckie albumy ślubne, komunijne, chrzcielne, zaproszenia, kartki okolicznościowe, biżuteria, meble, ozdoby świąteczne i inne stylowe bibeloty. WYKONUJĘ RÓWNIEŻ PRACE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE. W CELU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA, UZGODNIENIA WSZYSTKICH SZCZEGÓŁÓW LUB SPERSONALIZOWANIA GOTOWYCH PRAC DOSTĘPNYCH W OFERCIE, PROSZĘ O KONTAKT.

Zobacz ekspozycję twórcy Zobacz ekspozycję twórcyZnaleziono 272, wyświetlono od 21 do 40, strona 2 z 14
     12345678...