Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Vermillion

Vermillion

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Vermillion

Ekskluzywny, wykonany w całości ręcznie, srebrny naszyjnik. Delikatna forma w kształcie motyla powstała w pracochłonnej technice wire-wrapping. Zdobią ją wysokiej jakości wrzeciona i briolette karneolu, piękne cebulki granatu, oraz liczne drobne oponki i kulki karneolu, hessonitu i pomarańczowego awenturynu. Okazały wisior jest zawieszony na długim łańcuszku, zdobionym drobnymi karneolami i umożliwiającym regulację długości za pomocą ręcznie wykonanego ozdobnego zapięcia. wielkość wisiora: 63x86mm, długość łańcuszka: 900mm (możliwe zapięcie już przy 450mm), waga: 43,4g, materiały: srebro próby 930 i 999, oksydowane, przecierane, polerowane na wysoki połysk, karneol, granat, hessonit, awenturyn. BEZPŁATNA PRZESYŁKA KURIERSKA. Naszyjnik zostanie wysłany w eleganckim metalowym pudełku. Polecam!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: