Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Splendeur: Glace - naszyjnik

Splendeur: Glace - naszyjnik

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Splendeur: Glace - naszyjnik

Elegancki naszyjnik z linii Splendeur. Delikatna srebrna forma oksydowana na grafit, inspirowana kształtem serca, została wykonana ręcznie techniką wire-wrapping i zawieszona na ozdobnej złoconej krawatce. Zdobi ją kropla wysokiej jakości kryształu górskiego o pięknym szlifie, której towarzyszą niewielkie kule tego minerału. Pod główną formą mieni się grono fasetowanych i gładkich kuleczek kryształu górskiego oraz złoconych kulek i łańcuszków, zakończone ozdobnym złoconym motywem. Wisior uzupełniony jest subtelnym złoconym łańcuszkiem z ręcznie wykonanym regulowanym zapięciem. Delikatna, ekskluzywna ozdoba zwracająca uwagę kolorystyką i blaskiem. długość wisiora: 66mm, szerokość wisiora: 30mm, długość łańcuszka: 860mm (możliwość skrócenia łańcuszka przy realizacji), waga: 18,1g, materiały: srebro próby 930 i 925, oksydowane oraz złocone, polerowane kryształ górski. BEZPŁATNA PRZESYŁKA. Naszyjnik zostanie zapakowany w eleganckie metalowe pudełko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: