Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Deveyn - baśniowa bransoletka z fluorytem

Deveyn - baśniowa bransoletka z fluorytem

Autor

Bartosz Ciba

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Deveyn - baśniowa bransoletka z fluorytem

Kamień roztropności i uzdolnienia. Pomaga uziemić nadwyżkę enegrii, zwłaszcza mentalną, emocjonalną i nerwową. Jako silny uzdrowiciel, działa na wszystkie czakry i sposób myślenia. Doskonały do oczyszczania aury, usuwa z niej podłączenia. Fluoryt pomaga w channelingu, jak również w korzystaniu z Kronik Akaszy. Użyteczny w komunikacji międzywymiarowej, zwłaszcza z duchami natury, wróżkami, elfami i im podobnymi. Użyty z innymi kamieniami wzmacnia ich efektywność tym mocniej, jeśli tematem pracy jest jedność, rozwój, prawda i pokój. Czakry: trzeciego oka, serca Przewodnik: Archanioł Azrael, Archanioł Imamiah, Archanioł Hahaiah Miesiąc narodzin: Styczeń, Maj Bransoletka wykonana w całości ręcznie oryginalną, kunsztowną techniką, łączącą elementy wire-wrapping i metaloplastyki. materiały: srebro próby 925 oksydowane, fluoryt, wymiary głównego elementu: 80x22 mm,  długość: 21 cm, regulowana,  waga: 11,7 g Marzysz o niepowtarzalnej biżuterii? Napisz do mnie :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: