Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Plecione węże- brąz tygrysi

Plecione węże- brąz tygrysi

      

+ koszt przesyłki: 8.70 PLN (więcej informacji)

Plecione węże- brąz tygrysi

Naszyjnik z serii "Plecione węże" ozdobiony oryginalnym wisiorem. Podstawa naszyjnika została wypleciona na szydełku z setek drobnych szklanych koralików w kolorze brązowym. Podstawą naszyjnika jest mocna nić bawełniana, dzięki niej naszyjnik jest giętki i można go nosić również jako bransoletkę. Prosta, minimalistyczna forma nadaje mu nowoczesny, niezobowiązujący charakter. Ozdobą naszyjnika jest wisior, misternie wypleciony na szydełku z drucika posrebrzanego. Do szydełkowej siateczki przytwierdzona została płaska lekko nieregularna bryłka tygrysiego oka. Wisior można ściągnąć z podstawy koralikowej, dzięki czemu naszyjnik można nosić na dwa sposoby. Wymiary- długość rozpiętego naszyjnika- około 41cmplus 1cm karabińczyk, obwód wewnętrzny około 39,5cm. Zapięcie regulowane 6cm. Tygrysie oko- 5,4cm na 2,7cm, wymiary wisiora z oprawą- 7,6cm na 3,4cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (8.70 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: