Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Broszki > Kwiaty romantyczne i eleganckie

Kwiaty romantyczne i eleganckie

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kwiaty romantyczne i eleganckie

Zestaw pięciu kwiecistych broszek. Każda broszka inna ale wszystkie wykonane z dbałością o szczegół. Z tyłu posiadają zapięcia broszkowe, płatki zabezpieczone przed strzępieniem. Dwa kwiaty w rozmiarze XL- 12cm. Pierwszy, czarno czerwony, satynowy, z czarnym kaboszonem pośrodku. Drugi kwiat wykonany z bordowej satyny okolonej ciemno i jasno czerwoną organzom, pośrodku czarne koraliki naszyte przestrzennie. Kolejne broszki - szaro fioletowa wykonana z półprzezroczystego woalu, ozdobiona pastylką labradorytu oraz szklanymi koralikami, 9,5cm. Ruda broszka, wykonana z satyny w kolorze piaskowo złocistym, czerwono bordowym oraz rudo pomarańczowym, ozdobiona szklanym kaboszonem, 9cm. Ostatnia broszka szaro różowa wykonana została z satyny białej, srebrzysto szarej oraz pudrowo różowej. Satynowe płatki przeplecione z różową organtynom, na środku perły naturalna hodowlane. Każda z broszek będzie pasować zarówno do codziennych strojów jak i wieczorowej kreacji.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: