Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Broszki > Ciepła mgiełka jesienna

Ciepła mgiełka jesienna

      

+ koszt przesyłki: 8.70 PLN (więcej informacji)

Ciepła mgiełka jesienna

Duża, romantyczna broszka wykonana z czerwonej i bordowej satyny które zostały okolone organtyną w kolorze czerwonym, jasno brzoskwiniowym oraz żółtym. Na środku pracochłonna forma przestrzenna. Na druciku posrebrzanym drobne szklane koraliki oraz koraliki ze szła fasetowanego o wysokim błysku. W centrum kaboszon, wszystko pięknie połyskuje w świetle, całość na podstawie wyszydełkowanej ( przyszyta a nie przyklejona więc nie ma strachu że odpadnie;) Płatki zabezpieczone przed strzępieniem. Zapięcie broszkowe z blokadą. Średnica około 11cm. Można nią pięknie ozdobić dekolt przy bluzce, przypiąć na torbę lub wpiąć we włosy.Idealny dodatek do sukienki "małej czarnej". Można ją przypiąć zarówno przy dekolcie jak i na odcięciu pod biustem.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (8.70 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: