Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Winterfell - kolczyki sutasz soutache

Winterfell - kolczyki sutasz soutache

Autor

Rododendron7

      
216 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Winterfell - kolczyki sutasz soutache

Nowoczesne i nietypowe formą kolczyki wykonane metodą haftu soutache (sutasz) z kolekcji "Winter is Coming". Skladają się ze sznureczków w kolorach turkusowym, pomarańczowym i kasztanowym, różnych metalowych (mosiądz) elementów w kolorze starego złota, koralików toho i fp oraz turkusowych howlitów. Tył - brązowa skórka, bigle wykonane z mosiądzu (możliwość wymiany na inne modele). Wysokość kolczyka wraz z biglem to 11 cm (sam element sutaszowy 4cm) a maksymalna szerokość 3cm, waga 25g. Przy podklejaniu tyłu kolczyków użyty został profesjonalny klej introligatorski, a sutasz został pokryty dwukrotnie preparatem do impregnacji materiałów na bazie nanocząsteczek, doskonale chroniącym przed plamami, wilgocią, kurzem itp. Możliwe jest wykonanie podobnych modeli na zamówienie, w innej kolorystyce - czas oczekiwania 3-7 dni. Na zdjeciach 4-8 zaprezentowana jest cała kolekcja "Winter is Coming", stylistyką nawiązujaca do baśniowego świata Westeros z epopei R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: