Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Techno bursztyn - pierścionek

Techno bursztyn - pierścionek

      

+ koszt przesyłki: 25.00 PLN (więcej informacji)

Techno bursztyn - pierścionek

Okazały, autorski pierścionek z pięknym kaboszonem bursztynu bałtyckiego w nowoczesnej lekko industrialnej, srebrnej oprawie. Praca w całości wykonana starymi , złotniczymi technikami ze srebra próby 925 i 999. Cudowny, mleczny bursztyn w ciepłym kolorze miodu z przebarwieniami niczym łuski o wymiarze 33x20 mm oprawiony w srebrną ramę i dodatkową odsuniętą od samego kaboszonu owalną otoczkę powiększającą ozdobę widoczną na dłoni do rozmiaru 43x30 mm. Obrączka o profilu półokrągłym. Całość miejscami oksydowana i ponownie polerowana. Waga całości: 18,77 grama. Rozmiar jubilerski to 19-20. Na życzenie klienta możliwa zmiana wielkości do wskazanego przez klienta. Jedyny w swoim rodzaju i z pewnością przyciągający uwagę zarówno sama formą jak i ciekawym bursztynem. Dla kobiet ceniących biżuterię niebanalna i nietuzinkową. Polecam serdecznie :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: