Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Podzielony - pierścionek

Podzielony - pierścionek

      

+ koszt przesyłki: 22.00 PLN (więcej informacji)

Podzielony - pierścionek

Ręcznie robiony, piękny , klasyczny pierścionek ze zjawiskowym onyksem pasiastym. kamień o regularnym owalnym szlifie o wymiarach 3x1,6 cm z ciekawym rysunkiem białej linii oddziela od siebie dwa kolory: czerń i lekko transparentny brąz. Niczym słoje w drewnie, bądź warstwy w glebie. Tak minimalistyczny kamień z intrygującym rysunkiem i prosta, klasyczna oprawa musiały dać efekt piękna klasyki. Całość mocno polerowana. Miejscami nałożona delikatna oksyda i ponownie wypolerowana. Srebro próby 999 oraz 925. Obrączka półokrągła, o szerokości 4,5mm. Rozmiar jubilerski 17. Na życzenie osoby kupującej możliwa korekta rozmiaru. Waga całkowita 14,32 gramy. Serdecznie polecam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (22.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: