Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Zdobne tarcze - kolczyki

Zdobne tarcze - kolczyki

      
270 PLN
+ koszt przesyłki: 25.00 PLN (więcej informacji)

Zdobne tarcze - kolczyki

Ręcznie wykonane, od podstaw starymi złotniczymi technikami srebrne kolczyki w formie tarcz. Głównym elementem jest przestrzenna forma, kształtem zbliżona do rycerskiej tarczy, ozdobiona licznymi zawijasami. U szczytu zamontowana biała cyrkonia o średnicy 4 mm w srebrnej oprawie, a o dołu zamontowana biała berła hodowlana o średnicy 6 mm. Kolczyki w całości wykonane ze srebra próby 925. Długość całkowita kolczyka to 6 cm, a długość głównego elementu - 4 cm. Dla podkreślenia trójwymiarowości i detali pracy całość mocno oksydowana i miejscowo wypolerowana. Kolczyki zakładane na sztyft z zapięciem typu baranek. Waga całkowita wyrobu: 13,80 gr. Serdecznie polecam :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (25.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: