Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Dla mężczyzn > Męska bransoletka Marmurek

Męska bransoletka Marmurek

Autor

KathrinWeber

      
59 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Męska bransoletka Marmurek

Wąska, minimalistyczna bransoletka zaprojektowana i wykonana z myślą o mężczyznach, jednak cieszy się również powodzeniem wśród Pań ze względu na jej subtelną formę. Zielony marmurek oraz drobne srebrne kuleczki (pr.925), zamknięte w delikatnej plecionce z czarnego sznurka. Bransoletka ma uniwersalny rozmiar - regulowany podczas ścigania sznurków. MARMUREK: stabilizuje energię, pomaga przełamać stagnację energii/lenistwo, przeciwdziała marnotrawieniu energii, wspiera realizację działań materializujących krystaliczne idee, wspomaga wewnętrzne metamorfozy. Do bransoletki dodany zostanie na ozdobnym bileciku opis działania kamienia a wszystko zapakowane będzie w woreczek z organzy - prezent gotowy do wręczenia :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Dla mężczyzn

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: