Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kwiat księżyca

Kwiat księżyca

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Kwiat księżyca

Okazały, srebrny pierścionek z kamieniem księżycowym. Szeroka obrączka zdobiona na całym obwodzie asymetrycznym wzorem. Centrum pierścionka stanowi owalny kamień księżycowy z wyrzeźbionym na powierzchni motywem kwiatu. Kamień posiada naturalne inkluzje. Mieni się szafirowoniebieską poświatą. Srebro oksydowane i przetarte do jasnych odcieni, co uwydatnia rysunek faktury. Powierzchnia wypolerowana na połysk. Rozmiar jubilerski: 16 Rozmiar angielski: O Rozmiar USA: 7,5 Średnica wewnętrzna wynosi około 17,6 mm. Szerokość obrączki wynosi 0,8 cm. Wymiary kamienia to około 2,5 x 1,8 cm. Pierścionek nie jest regulowany i nie ma możliwości zmiany jego rozmiaru. Szerokie obrączki zalecam kupować o rozmiar większe. Biżuteria sygnowana znakiem imiennym oraz cechowana w Urzędzie Probierczym próbą srebra 925.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: