Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Ogród zapomnienia

Ogród zapomnienia

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Ogród zapomnienia

Romantyczna bransoleta, będąca kompletem złożonym z trzech osobnych, wykonana ze srebra, naturalnych minerałów i jedwabiu sari. Głównym akcentem jest srebrny, ręcznie rzeźbiony kwiat. Stanowi element ozdobny jednej z trzech bransoletek wchodzących w skład tego kompletu. Towarzyszą mu trzy sznury minerałów, a wśród nich agat, turmalin (rubelit) i hematyt. W skład drugiej bransoletki wchodzi również agat, turmalin (rubelit) i hematyt. Trzecia bransoletka to pasma ręcznie barwionego jedwabiu (sari) w odcieniach fuksji oraz kilka metalizowanych sznurków. Bransoletkę w razie potrzeby można odświeżyć piorąc ręcznie w delikatnym płynie i ciepłej wodzie, odsączając na ręczniku. Każda z bransoletek zakończona jest niezależnym zapięciem, można więc komponować je dowolnie i nosić razem lub osobno. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Długość bransoletek to około 19 cm plus łańcuszek regulacyjny. Średnica srebrnego kwiatu to około 2 cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: