Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Usłysz sekretne słowa

Usłysz sekretne słowa

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Usłysz sekretne słowa

Długi, romantyczny wisior wykonany ze srebra i naturalnych minerałów. Zawieszka dwuczęściowa. Górna część, to okrągły rubin gwiaździsty w prostej oprawie. Dolna część zdobiona ręcznie w motywy o stylizacji orientalnej. Duszą tej części jest fasetowany kwarc super seven. Swoją nazwę zawdzięcza siedmiu minerałom, które wchodzą w jego skład. Są to: ametyst, kwarc dymny, kryształ górski, rutyl, kakoksen, lepidokrokit i geodyt. Kamień we wnętrzu ma piękne, skrzące się niteczki (wrostki). Na końcu wisiora umieściłam maleńki topaz błękitny. Srebro oksydowane i wypolerowane na połysk. Wymiary części z kwarcem to 4,8 x 4,2 cm. Średnica rubinu to 1 cm. Wymiary kwarcu to 1,5 x 1,2 cm. Całkowita długość wisiora mierzona wraz z krawatką wynosi 7,5 cm. Długość łańcuszka regulowana w zakresie 51 - 60 cm. Waga wisiora 15,7 g. Biżuteria sygnowana znakiem imiennym oraz cechowana w Urzędzie Probierczym próbą srebra 925.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: