Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Riya - naszyjnik ze srebra

Riya - naszyjnik ze srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Riya - naszyjnik ze srebra

Oryginalny efektowny naszyjnik zaprojektowany i wykonany ręcznie ze srebra próby 950 i 925. Utrzymany w stonowanej kolorystyce, dzięki odpowiednio dobranym kamieniom. Zdobią go trzy kaboszony - umieszczony centralnie mokait i po bokach - dwa brązowe obsydiany. Całość wieńczą kuleczki mokaitu, przeplatane srebrnymi oponkami oraz srebrny łańcuszek o dużych ogniwach. Srebro zostało przyciemnione oksydą, przetarte, by podkreślić organiczny charakter faktury i surowe wykończenie. Maksymalny obwód naszyjnika - 47 cm ( można go dowolnie skracać, wpinając zapięcie w dowolne ogniwo łańcuszka). Praca wykonana w pojedynczym, unikatowym egzemplarzu.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 17/02/2018. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: