Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Ravenna - czarno-złoty naszyjnik OOAK

Ravenna - czarno-złoty naszyjnik OOAK

Autor

Rododendron7

      
600 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Ravenna - czarno-złoty naszyjnik OOAK

Wyjątkowo elegancki i efektowny naszyjnik, idealnie nadający się jako biżuteria wieczorowa lub na większe wyjscie. Wykonany z pięknych fasetowanych kryształkow dymnego szkła, taśmy cyrkoniowej, koralików Toho i Fire Polish oraz ozdobnych elementow. Przód - czarny supersuede, tył - czarna włoska skórka. Calość pokryta preparatem do impregnacji materiałów na bazie nanocząsteczek, doskonale chroniącym przed plamami, wilgocią, kurzem itp. Wymiary: główny element ma około 7x6 cm, ramiona biegnące od niego na boki mierzą około 21cm każdy, łańcuszek regulujący z tyłu ma 5cm, elementy wiszące centralnie mają długość do 14 cm. Linia wewnętrzna naszyjnika: 40cm +5cm łańcuszek, linia zewnętrzna 55cm+5cm. Naszyjnik uniwersalny, od rozmiaru xs do xl - profilowanie naszyjnika i delikatny łańcuszek powodują, że łatwo się dopasowuje i doskonale układa na szyi. Naszyjnik w tym typie mogę wykonać w dowolnej kolorystyce i przy użyciu innych elementów. Biżuteria wysyłana jest elegancko zapakowana.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (30.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: