Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Smutek Ziemi

Smutek Ziemi

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Smutek Ziemi

Niezwykły naszyjnik, wykonany całkowicie ręcznie z brązu (elementy rzeźbiarskie), srebra (oprawa kamienia, łączenia, zapięcie), przepięknego, naturalnego agatu, granatów i karneoli. Miejscowo polerowany. Naszyjnik to zachęta do refleksji nad tym, czego z naszych rąk doświadcza Ziemia, a także, na poziomie bardziej baśniowym, personifikacja późnojesiennej aury - nagie gałęzie ze zwisającymi kroplami, czerwień jarzębiny i ciężkie spojrzenie wiekowej, zagadkowej postaci. Każdy detal został wykonany ręcznie, bez używania jakichkolwiek form czy gotowych elementów. To kolekcjonerski unikat - sygnowany i oznaczony rokiem wykonania. Szerokość pracy to maks. 6.5 cm, a długość to 6.9 cm. Zawieszony na sznurkach drobnych karneoli. Obwód naszyjnika to ok. 52 cm. Zapinany na ręcznie wykonane zapięcie, zdobione kaboszonem karneolu. Do naszyjnika dołączone są srebrne kolczyki typu sztyfty (również z karneolem - 6 mm średnicy). W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: