Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Niosący Światło - srebrny jelonek z bursztynem

Niosący Światło - srebrny jelonek z bursztynem

      
590 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Niosący Światło - srebrny jelonek z bursztynem

Niewielki, ażurowy wisior, pełen zadziwiających detali, zaprojektowany przeze mnie od podstaw ręcznie, wykonany ze srebra pr. 925. Stanowi część mojej kolekcji symboli, celebrujących naszą więź z Naturą. Wisiorek przedstawia maleńkiego jelenia, z porożem pokrytym liśćmi. Oksydowany i polerowany, ozdobiony naturalnym, bałtyckim bursztynem wielkości 5 mm. Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką w kształcie listka dębu to zaledwie 3.4 cm (praca jest naprawdę niewielka). Szerokość w najszerszym miejscu to 2.7 cm. Praca waży 4.5 grama. Jeleń z liściastym porożem, to piękny motyw pojawiający się często w malarstwie i rękodziele. Pomysł na tą pracę pojawił się u mnie w okolicach Zimowego Przesilenia, kiedy po najdłuższej nocy roku rodzi się nowe słońce. To nowe światło, pojawiające się w najgłębszej ciemności, symbolizuje bursztyn między rogami srebrnego jelonka. Do wisiorka dołączony jest wegański sznurek. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: