Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Baśniowa noc - srebro i migocząca gwiazdka

Baśniowa noc - srebro i migocząca gwiazdka

      
395 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Baśniowa noc - srebro i migocząca gwiazdka

Maleńki, misternie rzeźbiony wisior, wykonany ze srebra, przedstawiający uroczą nocną scenę - nocne niebo, lekko przesłonięte stylizowanymi chmurami i miniaturowego ptaszka, śpiewającego pod Księżycem. Nad wisiorkiem widnieje cyrkonia w kształcie fasetowanej gwiazdki, za którą ukryta jest zawieszka. Praca to unikat. Sygnowany i oznaczony rokiem wykonania. Całość mocno oksydowana i polerowana, dla stworzenia kontrastu uwydatniającego wszystkie detale. Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą krawatką to 3.2 cm. Do wisiorka dołączony jest rzemień lub wegański sznurek. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Drugi wisiorek ze zdjęcia na dłoni także dostępny jest na życzenie. Przedmiotem sprzedaży w tym wypadku jest wisiorek z cyrkoniową gwiazdką.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: