Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Smocze oko - ogień

Smocze oko - ogień

      
600 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Smocze oko - ogień

Niewielki, ażurowy, srebrny wisior, zaprojektowany przeze mnie od podstaw ręcznie, zdobiony niesamowicie szczegółowymi ornamentami, fascynującymi fakturami i ognistym kamieniem słonecznym. Rzeźbione smocze oko, pokryty niezwykłą fakturą ogon, zęby, pazury i smoczy skarb tworzą fascynującą kompozycję. Zdekonstruowany smok - nie dosłowny, ale wciąż przekazujący esencję tej wspaniałej, mitycznej istoty. Wisior został zoksydowany, przetarty i wypolerowany. Długość wisiora to 4.7 cm - jest niewielka - zdjęcia prezentują pracę w sporym powiększeniu. Stopień szczegółowości tej małej, srebrnej rzeźby jest naprawdę zaskakujący. W najszerszym miejscu ma 2,3 cm. Zawieszony na czarnym, wegańskim sznurku lub rzemieniu. Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Na życzenie istnieje możliwość wykonania także z diopsydem gwiaździstym, granatem, bursztynem, kamieniem księżycowym lub opalem etiopskim. Praca z kolekcji limitowanej.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: