Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Oko oceanu

Oko oceanu

      
2640 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Oko oceanu

Okazały, zdecydowanie niezwykły, nieco surrealistyczny wisior, wykonany od podstaw ręcznie ze srebra i przepięknych, naturalnych turkusów. Każdy detal powstał z osobna, tworząc wyjątkową, trójwymiarową kompozycję. Wisior przedstawia stylizowane oko, otoczone intrygującymi ornamentami, przywodzącymi na myśl oceaniczne głębiny, pełne tajemnic, mroku, błękitów i zieleni. Wisior został zoksydowany i wypolerowany dla podkreślenia wszystkich detali. Praca sygnowana i oznaczona rokiem wykonania. Prawdziwy unikat. Całkowita długość pracy to 7.5 cm, a szerokość w najszerszym miejscu to 2.7 cm. Wisior zawieszony jest na łańcuszku o długości ok. 62 cm, z możliwością regulacji (dodatkowe 5 cm). Praca zostanie zapakowana w firmowe pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: