Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Oko oceanu

Oko oceanu

      
2640 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Oko oceanu

Okazały, zdecydowanie niezwykły, nieco surrealistyczny wisior, wykonany od podstaw ręcznie ze srebra i przepięknych, naturalnych turkusów. Każdy detal powstał z osobna, tworząc wyjątkową, trójwymiarową kompozycję. Wisior przedstawia stylizowane oko, otoczone intrygującymi ornamentami, przywodzącymi na myśl oceaniczne głębiny, pełne tajemnic, mroku, błękitów i zieleni. Wisior został zoksydowany i wypolerowany dla podkreślenia wszystkich detali. Praca sygnowana i oznaczona rokiem wykonania. Prawdziwy unikat. Całkowita długość pracy to 7.5 cm, a szerokość w najszerszym miejscu to 2.7 cm. Wisior zawieszony jest na łańcuszku o długości ok. 62 cm, z możliwością regulacji (dodatkowe 5 cm). Praca zostanie zapakowana w firmowe pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: