Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Grzybowe sny - zielony ludzik

Grzybowe sny - zielony ludzik

      
3600 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Grzybowe sny - zielony ludzik

Wyjątkowy naszyjnik, wykonany od podstaw przeze mnie ze srebra pr. 925, naturalnych szmaragdów, czarnego spinelu i odrobiny zielonej patyny - wszystko rodem z leśnych ostępów. Wśród grzybków skrył się jednak także zaskakujący gość... z innej planety. Każdy detal - grzybki, gałązki, maleńki "grzybek" z okiem i czułkami etc. - został stworzony całkowicie ręcznie, bez użycia jakichkolwiek form. Praca oksydowana i polerowana, dla podkreślenia bogactwa faktur i form. To prawdziwy, kolekcjonerski UNIKAT. Sygnowany i oznaczony rokiem wykonania. Naszyjnik ma 50 cm długości, plus 5 cm przedłużki z łańcuszka do regulacji. Rzeźbiona część ma ok 5.2 cm szerokości i 3.2 cm wysokości. Praca zostanie zapakowana w ozdobne pudełko. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: