Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Smocza opowieść - opal etiopski

Smocza opowieść - opal etiopski

      
790 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Smocza opowieść - opal etiopski

Niezwykły, ażurowy wisior, pełen zadziwiających detali, zaprojektowany przeze mnie od podstaw ręcznie, wykonany ze srebra pr. 925, zdobiony opalem etiopskim o wielkości 5.5 mm. Wisiorek przedstawia rzeźbionego smoka, strzegącego niezwykłego skarbu. Smoki pojawiają się w legendach całego świata, jako potężne, budzące respekt i podziw istoty, często pilnujące skarbów lub zadziwiających sekretów. Dla mnie stanowi przede wszystkim opowieść o sile, szeroko rozumianych ukrytych skarbach i wewnętrznym ogniu, który być może jeszcze musimy odnaleźć, rozniecić na nowo, czy też podtrzymać. Z tyłu wisiorka, w brzuchu smoka znajduje się właśnie taki, symboliczny płomień. Każdy detal tej pracy został wyrzeźbiony przeze mnie ręcznie. Wisior oksydowany i polerowany. Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką to 5.4 cm. Szerokość w najszerszym miejscu to 3 cm. Do wisiorka dołączony jest wegański sznurek. Na życzenie istnieje możliwość wykonania z innym kamieniem.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: