Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka księżycowa - Ithil

Bransoletka księżycowa - Ithil

      
990 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka księżycowa - Ithil

Niezwykła, baśniowa bransoletka, wykonana ze srebra pr. 925, zdobiona przepięknym, ażurowym księżycem i kamieniami księżycowymi (centralnym kaboszonem wielkości 5 mm i fasetowanymi owalami na obwodzie bransoletki). Księżyc pełen jest splatających się pnączy, miniaturowych listków i maleńkich kuleczek. Całość oksydowana i polerowana. Dodatkowo, bliżej zapięcia znajdują się maleńkie, fasetowane kryształy górskie (po dwa z każdej strony). Obwód bransoletki wynosi 15.5 cm z możliwością regulacji do 18.5 cm. Na końcu łańcuszka przedłużki znajduje się kolejny fasetowany kamień księżycowy. Rogi księżyca są lekko zaokrąglone i porządnie wygładzone, tak aby w żadnym wypadku nie urażały skóry. Księżyc jest także wyprofilowany w takim sposób, że ładnie leży na nadgarstku. Jedyna taka. Zostanie zapakowana w ozdobne pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: