Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Dla mężczyzn > Męska Bransoletka jaspis czerwony i onyks

Męska Bransoletka jaspis czerwony i onyks

Autor

KathrinWeber

      
48 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Męska Bransoletka jaspis czerwony i onyks

Wąska, minimalistyczna bransoletka zaprojektowana i wykonana z myślą o mężczyznach, jednak cieszy się również powodzeniem wśród Pań ze względu na jej subtelną formę. Kamienie - onyks i jaspis czerwony - zamknięte w delikatnej plecionce z czarnego sznurka i dodatkiem dwóch drobnych matowych koralików. Bransoletka ma uniwersalny rozmiar - regulowany podczas ściągania sznurków. ONYKS: Uświadamia rygor upływającego czasu. Zachęca do samodyscypliny. Chroni od niesławy i upodlenia. Jest przyjacielem tych, którzy dążą do prawdziwego poznania mechanizmów życia i odwiecznych praw Natury. JASPIS: Przypisywany najszlachetniejszym wyrazom duchowego piękna i dobra w narodzie. Rozprasza stagnację umysłową i stany apatii, wspiera samokontrolę umysłu, wspomaga procesy balansujące emocje w ciele. Pliniusz Starszy nazwał go „kamieniem zwycięstwa”. Do bransoletki dodany zostanie na ozdobnym bileciku opis działania kamieni a wszystko zapakowane będzie w woreczek z organzy - prezent gotowy do wręczenia :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Dla mężczyzn

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: