Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Malachitowa księżna

Malachitowa księżna

      
1440 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Malachitowa księżna

Wyjątkowy, przykuwający wzrok, rzeźbiony, niezwykle efektowny wisior, wykonany ze srebra pr. 925, ozdobiony splątanymi ornamentami roślinnymi oraz pięknymi naturalnymi minerałami. Dużym, pięknym kaboszonem malachitu, w kształcie kropli i trzema małymi (4 mm), ciemnymi opalami etiopskimi z zielonymi iskierkami. Oksydowany i polerowany dla uwydatnienia wszystkich detali. Unikat, jedyny taki. Wykończony w nieco bardziej surowym stylu - niczym skarb, z zapomnianej skrzyni elfiej księżnej. Całkowita długość wisiora to 7.9 cm (razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką) - dla miłośniczek dużej, efektownej biżuterii. Szerokość w najszerszym miejscu to 2.6 cm. Do wisiora dołączony jest zielony sznurek. Zostanie zapakowany w ozdobne pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: