Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Burza piaskowa.

Burza piaskowa.

      
1220 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Burza piaskowa.

Gdy tylko wzięłam ten kamień do ręki, to natychmiast zobaczyłam pustynię, a na niej wielbłądy. Dużo wielbłądów. Właściwie karawanę. Karawanę zmierzającą do swojego celu - w upale, pośrodku niczego, łapiącą oddech w nocy, bez wody, walczącą z burzami piaskowymi, idącą powoli, ale miarowo. Powoli, ale cały czas do swojego celu. I nawet go już trochę widać. Widać lekki zarys miasta gdzieś daleko na horyzoncie. Ale jeszcze wiele przed nią... ___ Kamień użyty w wisiorze to jaspis trzmieli. Kamień jest pięknie wybarwiony - w różnych odcieniach szarości, żółci oraz bieli, a jego niepowtarzalny wzór przypomina właśnie burzę piaskową. ___ Wymiary wisiora: 6 cm szerokości, 5,3 cm wysokości. Długość łańcuszka 62 cm. ___ Wisior unikatowy, wykonany w pojedynczym egzemplarzu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: